Hakkımızda

Ceysel Çelik, 2010 yılında, sanayi merkezi Kocaeli’nde kurulmuş bir firmadır. Firmamız endüstriyel demir-çelik-boru-profil satışında faaliyet göstermektedir.

 

Dürüstlüğü, sorumluluk bilincini ve şüphesiz müşterilerinin memnuniyetini esas alan bir kuruluşuz. Yılların verdiği tecrübe ile deneyimli yöneticilerimizin, işinin ehli çalışanlarımızın ve bizlere güvenen müşterilerimizin de desteğiyle başarılarımıza başarı katıyoruz. Amacımız; deneyimlerimizi dünya çapında ve sürekli bir ileri gelişmeye bağlı tutarak, müşteri beklentilerine kaliteli dönütler sağlamaya çalışarak müşteri güvenini ve öncelikle ülke çapındaki sonrasında dünya çapındaki konumumuzu korumaktır. Bunları sağlamak da ancak kaliteye, takım ruhuna, sevgi ve saygıya önem vererek gerçekleşir.

 

Müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyatlı ürünlerimizle ve bu ürünlerin kaynaklarında kullandığımız A kalite malzemelerle, geniş ürün yelpazemiz, stok imkanlarımızla ve talep edilen malzemelerin eksiksiz ve anında sevkiyle demir-çelik piyasasında, firma olarak farkımızı ortaya koyuyoruz.

 

Kare, dikdörtgen, kutu, özel şekilli (oval, elips, D), açık (U ve omega), havlupan profiller; kazık ve sanayi boruları ve köşebent çeşitleri talepleri doğrultusunda müşterilerimize sunduğumuz belli başlı ürünlerdir. Ürünlerimiz ebat ve çeşitlilik açısından oldukça zengindir.

 

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın firmaya olan güvenini ön planda tutarak, firma gelişimimizi sağlamak ve yurtdışında ve yurtiçinde yüksek kalitede bir hizmet sunmak önceliklerimiz arasındadır.

 

Ceysel Çelik; yatırımlara, kaliteye, stok gücüne, teslim hizmetlerine, alandaki bilgisine ve deneyimlerine ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle uzun yıllar boyunca kendini geliştirerek bu günlere gelmiştir. Gelişmeye devam ederek de yarınlara yelken açmaktadır.

 

Ceysel Çelik olarak bu günlere gelmemizde emeği geçen çalışanlarımıza ve desteklerini esirgemeyen müşterilerimize canı gönülden teşekkür ederiz.